Oferowane przez nas usługi drukarskie są w pełni profesjonalne. Sitodruk to jeden z najnowocześniejszych sposobów, umożliwiający wysokojakościowy druk na różnorodnych materiałach. Metoda ta opiera się na przetłaczaniu farby przez matrycę, którą stanowi tkana lub metalowa siatka.

Proponowane przez nas nadruki na koszulkach odznaczają się niezwykłą trwałością. Nawet po kilkukrotnym praniu, obraz naniesiony na materiał zatrzymuje doskonałą głębię kolorów. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, wykonane nadruki są miękkie, ich faktura praktycznie nie odróżnia się od materiału, na którym zostały umieszczone.

Korzystając z oferty profesjonalnych nadruków, posiadają Państwo pewność terminowo zrealizowanego zlecenia. Przyjmujemy również duże, hurtowe zamówienia, które każdorazowo dostarczamy na czas. Z powodzeniem świadczymy usługi poligraficzne zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych firm oraz przedsiębiorstw.

Wykonywane przez nas nadruki są doskonalą formą reklamy, wykorzystywaną w różnego rodzaju akcjach promocyjnych i reklamowych. Koszulki i gadżety z firmowym logiem są również przydatne podczas spotkań biznesowych oraz konferencji. Oferowane przez materiały reklamowe nie tylko doskonale eksponują logo firmy, ale również stanowią o profesjonalizmie. Są również dowodem na dbałość firmy o swojego klienta.

Firma Multicolor zaprasza do współpracy wszystkich klientów indywidualnych i firmowych. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny na rynku poligraficznym.

Zdobienie odzieży Druk na odzieży Sitodruk Łódź
Tagi